Týden 18.6.-22.6.2018

Kdo ještě neviděl video - vzniklo díky animačnímu programu na ŠVP - žáci hráli podle scénáře, museli několikrát scénu opakovat, poté pohybovali židlemi, účastmili se výběru zvuků a správných záběrů. Prostě byli u celého procesu. Upozorňuji, že i má role byla předem předepsána režisérem:) Ke shlédnutí zde:www.youtube.com/watch?v=KYW5tNiPUx8
 
Po poradě s vedením jsem Vašim dětem ještě zajistila základní pracovní sešity na Čj a M. Sešity mám už ve skříni. Budu vybírat 275,- Kč - stačí, když mi je dáte po škole v přírodě. Zbytek pracovních sešitů ( na Aj, Př, Vl, drobné doplňkové sešítky si s Vámi vyjedná už nová třídní učitelka v září). Po předběžném vyúčtování to vypadá, že vám z Švp budu každému vracet 110,-Kč - peníze použiji na učebnice, takže od každého pak budu chtít jen 165,- Kč.
 
 

Deštníky na vystoupení děti dostanou jako sponzorský dar od paní Morcové.

Středa 20.6. zkouška v MKD na akademii. Oblečení černé nebo tmavě modré, bez obrázků, aby vynikly barevné deštníky.

Čtvrtek 21.6. dopoledne školní akademie, čas ještě upřesním - cca od 8:15 - rodiče se mohou přijít podívat, ale budou odveleni na balkón, akce je určena především dětem navzájem. Do školy v tento den jen pořádné pití a svačinu + oblečení černé nebo tmavě modré bez obrázků.

Pátek 22. nebo úterý 26.6. chystám představení pro rodiče v Modrém divadélku - termín co nejdřve upřesním. Děti tam zahrají divadlo + vám zatančí s deštníky.

 

Výuka:

Opakování ve všech předmětech dle rozvrhu, kromě čtvrtka, kdy budeme v MKD. Dodělávání pracovních sešitů.

Příští týden už jen třídnické práce - vracení učebnic, úklid tříd a šaten, projektová výuka, vycházky ven; děti si mohou přinést do školy různé společenské hry.